25.09.2016. 23:36
25. septembrī Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās kārtējā Elvi vīriešu florbola līgas spēle starp ''Kurši'' un ''Rubene'' komandām. Mača sākumā izteikts pārsvars bija ''Rubenei'', un pirmās trešdaļas laikā tika iekrāts 3:0 pārsvars, tiesa, ''Kurši'' pamanījās gan atgūt divus vārtus, gan pašās perioda beigās vēl divus ielaist - 5:2. Jāatzīmē, ka četrus no šiem vārtiem ''Rubenes'' labā guva Ritvars Bērziņš. Spēle turpinājumā izlīdzinājās, un ja otrais periods bija salīdzinoši mierīgs - 2:1 ''Kuršu'' labā, kopumā 6:4 ''Rubenes'' labā -, tad trešajā atsākās uguņošana, un tika gūti vēl seši vārti. Tomēr ''Rubene'' tā arī neatdeva vadību, un aizraujošā mača galotnē nosargāja uzvaru ar rezultātu 9:7.

Demurs Harebovs 2016-09-25 23:36

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009