26.10.2015. 09:37
Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols (Portlendas «Winterhawks») svētdienas Rietumu hokeja līgas (WHL) regulārā čempionāta mačā izcēlās ar Gordija Hova «hattrick» (vārti, rezultatīva piespēle un kautiņš).

• Ābols izceļas ar vārtu guvumu «Canucks» komandas sastāvā 2015. g. 15. septembris

Aizvadītajā mačā «Winterhawks» ar rezultātu 5:0 apspēlēja Latvijas uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvēto Brendonas «Wheat Kings» komandu.

Sākotnēji Ābols pirmajā trešdaļā izkāvās ar Kali Klāgu, par ko abi hokejisti saņēma piecu minūšu noraidījumus.

Ar precīzu metienu Ābols izcēlās trešās trešdaļas 9.minūtē, panākot 3:0 «Winterhawks» vadībā. Divas minūtes vēlāk latvietis rezultatīvi piespēlēja Dominikam Turžonam.

Šīs sezonas 11 WHL čempionāta spēlēs Ābols izcēlies ar 3 vārtus guvumiem un 8 rezultatīvām piespēlēm partneriem.