12.10.2016. 22:41
12. oktobrī inbox.lv ledus hallē Piņķos norisinājās kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas spēle starp vietējo HK „Rīga” un Jaroslavļas „Loko”. Mača sākumā aktīvāki bija mājinieki, ātri atklājot spēles rezultātu, pretuzbrukumā savus pirmos vārtus MHL gūstot Lukasam Sičevam. Turpinājumā spēle izlīdzinājās, un veiksme vairāk bija rīdzinieku pusē, kuri guva otros vārtus, precīzs bija Kristers Krišs Petruškevičs. Otrajā periodā iniciatīvu pārņēma viesi, un izdarīja lielu spiedienu uz rīdzinieku vārtiem. Šī spiediena kulminācija bija viesu vairākumā perioda otrajā pusē, kad tika gūti divi vārti, tiesa, otrie netika ieskaitīti, jo pirmie vārti, kurus guva Artūrs Kajumovs, sākumā nemaz netika piefiksēti. Trešajā periodā turpinājās viesu spiediens, ar īsiem rīdzinieku aktivitātes uzplaiksnījumiem. Perioda beigās viesi arī spēja panākt izlīdzinājumu, kad vārtsarga Artūra Naumova atsisto ripu vārtos iebakstīja Pāvels Kudrjavcevs. Pamatlaika beigās rezultāts 2:2, un tas nozīmēja papildlaika sesiju. Šajā periodā bija divi labi momenti, pa vienam katrai komandai, un savu iespēju izmantoja viesi. Vispirms Kirilam Galoham bija laba iespēja izraut uzvaru „Rīgai”, tomēr metienu pēc izslidošanas no aizvārtes atvairīja vārtsargs, bet otrā laukuma pusē Aleksandrs Kaļiņins no līdzīgas situācijas pārspēja Naumovu, noslēdzot spēli ar rezultātu 3:2 „Loko” labā.