08.10.2015. 07:34
Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien starta pieciniekā sāka pirmo NBA kluba Ņujorkas Knicks pirmssezonas pārbaudes spēli, ar septiņiem gūtiem punktiem sekmējot komandas uzvaru pār Brazīlijas klubu Bauru/Paschoalotto ar 100:81.

Izšķirošo pārsvaru Knicks panāca otrajā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar 17 punktu pārsvaru (36:19), bet pārējie slavenajā Madison Square Garden arēnā notiekošās spēles nogriežņi bija ļoti līdzvērtīgi. Uzvarētājiem 17 punktus guva komandas līderis Karmelo Entonijs, bet pa 14 pievienoja Kails O'Kvins un Kevins Serafins.

Ar 4.numuru NBA draftā šogad izvēlētais Kristaps laukumā pavadīja 20 minūtes un 35 sekundes, realizējot divus no trim tālmetieniem, vienu no diviem soda metieniem, bet kļūdoties visos trīs divpunktu mēģinājumos. Tāpat viņa rēķinā divas atlēkušās bumbas, viens bloķēts metiens, divas kļūdas un divas piezīmes.

Jaunā NBA sezona sāksies 27.oktobrī, bet Knicks komanda dienu vēlāk pirmajā cīņā tiksies ar Milvoki Bucks.