14.07.2015. 08:29
Latvijas jaunais basketbola talants Kristaps Porziņģis pirmdien palīdzēja Ņujorkas Knicks komandai uzvarēt arī otrajā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgā Lasvegasā.

Aizvadītajā mačā Knicks ar 76:66 (19:5, 17:26, 25:17, 15:18) pārspēja Losandželosas Lakers komandu, kurai tā bija otrā neveiksme trīs spēlēs.

Porziņģis arī otrajā mačā ar divpunktu metienu atklāja rezultātu, bet Knicks pirmajā ceturtdaļā iekrāja pieklājīgu +14 pārsvaru (19:5). Turpinājumā Lakers spēli līdzsvaroja, tomēr tās gaitā nespēja pabūt vadībā ne mirkli un piekāpās pretiniekiem.

Rezultatīvākie uzvarētājiem ar 13 punktiem bija Ērlijs Klīntonijs un Lengstons Gelovejs, bet Lakers labā 20 iemeta Džabari Brauns.

Porziņģis laukumā pavadīja 18 minūtes un sešas sekundes, gūstot deviņus punktus un izcīnot trīs atlēkušās bumbas zem groziem. Latvietis realizēja trīs no pieciem divpunktu metieniem un trīs no septiņiem soda metieniem. Tāpat viņa rēķinā viens bloķēts metiens un viena pārtverta piespēle, kā arī piecas personīgās piezīmes.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē pret Daira Bertāna pārstāvēto Sanantonio Spurs Porziņģis guva 12 punktus. Knicks Vasaras līgā vēl atlicis aizvadīt dueli ar Filadelfijas 76ers.

Porziņģis pēc tam, kad Knicks komanda viņu jūnija beigās izvēlējās ar augsto 4.numuru, kļuvis par visu laiku visaugstāk izvēlēto Latvijas basketbolistu NBA draftā.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222