07.01.2016. 09:19
Ņujorkas „Knicks” (18-19) izcīnīja uzvaru nacionālās basketbola asociācijas spēlē pret Maiami „Heat” ar rezultātu 98:90, gūstot trešo panākumu pēc kārtas.Kristaps Porziņģis pēc salīdzinoši maza spēles laika pirmajā puslaikā pēc tam bija laukumā praktiski visu otro puslaiku, kopā nospēlējot 31 minūti. Šajā laikā gūti 12 punkti (1p. 6/6, 2p. 3/9, 3p. 0/1) un savāktas četras atlēkušās bumbas, kā arī bloķēti divi pretinieku metieni. Porziņģis arī izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu un saņēma četras piezīmes. Viņa +/- rādītājs šajā mačā plus četriKristaps Porziņģis pēc salīdzinoši maza spēles laika pirmajā puslaikā pēc tam bija laukumā praktiski visu otro puslaiku, kopā nospēlējot 31 minūti. Šajā laikā gūti 12 punkti (1p. 6/6, 2p. 3/9, 3p. 0/1) un savāktas četras atlēkušās bumbas, kā arī bloķēti divi pretinieku metieni. Porziņģis arī izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu un saņēma četras piezīmes. Viņa +/- rādītājs šajā mačā plus četri.

Egils Broks 2016-01-07 09:19