19.12.2015. 04:53
NBA klubs Ņujorkas „Knicks” guvis trešo uzvaru pēc kārtas, ļoti pārliecinoši izbraukumā apspēlējot līgas pastarīti „76ers” ar 107:97.Kristaps Porziņģis savā otrajā spēlē pret „76ers” laukumā pavadīja 26 minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus (1p/ 2/2. 2p. 3/7, 3p. 0/2). Viņš arī savāca četras atlēkušās bumbas, vienu no tām uzbrukumā, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un bloķēja trīs pretinieku metienus, kā arī pārtvēra vienu bumbu. Porziņģim arī divas kļūdas un viena piezīme, taču +/- rādītājs šoreiz plus 15, otrs augstākais komandā, piekāpjoties tikai vēl vienu veiksmīgu spēli aizvadījušajam Āronam Aflalo.

Egils Broks 2015-12-19 04:53

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439