21.01.2016. 12:55
Nacionālajā basketbola asociācijā Porziņģis saņēma sešas piezīmes, turklāt sestais pārkāpums ļāva „Jazz” ar trim soda metieniem izraut neizšķirtu divas sekundes pirms pamatlaika beigām, taču „Knicks” tomēr uzvarēja papildlaikā ar 118:111.Kristaps Porziņģis devās sākumsastāvā 44. „Knicks” spēlē pēc kārtas un nospēlēja 29 minūtes. „Jazz” aizsardzība neļāva viņam veikt brīvus metienus, taču Porziņģis tāpat savāca 16 punktus (1p. 6/6, 2p. 2/4, 3p. 2/5). Latvijas basketbolists savāca arī piecas atlēkušās bumbas, izdarīja divas piespēles un trīsreiz bloķēja pretinieku metienu. Viņš pieļāva vienu kļūdu un otro reizi karjerā sešu piezīmju dēļ maču noslēdza priekšlaicīgi, turklāt Porziņģa sestā piezīme ļāva „Jazz” izraut papildlaiku. Porziņģim šonakt +/- rādītājs mīnus četri, kas bija otrs sliktākais komandā.

Egils Broks 2016-01-21 12:55

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]