17.01.2016. 06:30

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sacensībās uzvaras laurus  svinēja vācieša Niko Valtera četrinieks. Otro vietu guva kopvērtējuma līdera Maksimiljana Arndta ekipāža no Vācijas, kas līderim zaudēja divas sekundes simtdaļas, bet trešais palika Šveices sportists Riko Pēters, kurš bija lēnāks par uzvarētāju 0,08 sekundes.

Pirmā brauciena laikā bija novērojams gan stiprs sniegputenis, gan mazāka snigšana, brīžam nokrišņi mitējās. Vislabāk situāciju izmantoja Niko Valters no Vācijas, kurš ar ceturto starta numuru uzrādīja labāko laiku finišā - 48,08 sekundes, par divām simtdaļām apsteidzot savu tautieti Maksimilianu Arndtu. Trijnieku noslēdza Riko Petera ekipāža no Šveices.

Snigšana nebūt nav labākais laiks, taču 13.starta numurs Ķibermanim bija tieši laikā, lai uzrādītu brauciena ceturto labāko rezultātu. Pēc brīža startējušais Žaļims arī prata izmantot tīrākas trases priekšrocības, uzrādot pirmā brauciena ātrāko starta ieskrējiena laiku - 4,80 sekundes, ieņemot piekto vietu, divas sekundes simtdaļas aiz Ķibermaņa komandas.

Otro braucienu abas Latvijas ekipāžas veica identiski - ar labu starta ieskrējiena laiku, mazām kļūdām trases vidusdaļā, kuras liedza uzņemt lielāku ātrumu trases beigu daļā. Abām komandām astotais rezultāts otrajā braucienā - 48,34 sekundes, kas Ķibermaņa kvartetam deva sesto vietu, bet Žaļima kvartetam – septīto vietu.

Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas reitingā četriniekos joprojām līderis ir Arndts, aiz viņa seko Frīdrihs un Peters. Ķibermanis ir 11.vietā, Žaļims pakāpies uz 16.vietu, bet Oskars Melbārdis pēc trīs posmu izlaišanas noslīdējis uz 24.vietu.

Nākamnedēļ bobslejisti sacentīsies Vankūveras ziemas olimpisko spēļu trasē Vistlerā (Kanāda), kur divreiz notiks sacensības divnieku ekipāžām. Iespējams, šajās sacensībās komandā atgriezīsies Latvijas izlases līderis Oskars Melbārdis, kurš šonedēļ vēl dziedē muguras savainojumu, pauž federācija.Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties