15.01.2017. 17:36

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ķibermaņa četrinieks ar stūmējiem Jāni Jansonu, Matīsu Mikni un Raivi Zīrupu pirmajā braucienā aizvadīja lielisku braucienu, ierindojoties piektajā vietā.

Pēc pirmā brauciena treneris Olafs Kalniņš telefonsarunā LTV atklāja, ka brauciens bijis labs, taču ir pielabojamas lietas. “Visā visumā es domāju, ka tur, kur bijām treniņos, tur arī atrodamies,” norādīja Kalniņš.

Taču otrais brauciens bija neveiksmīgāks un tika pieļautas kļūdas, kā rezultātā  vien vienpadsmitais rezultāts. Divu braucienu summā Ķiberrmaņa četrinieks Eiropas čempionātā palika astotajā pozīcijā, bet Pasaules kausa posmā ierindojās desmitajā vietā.

Savukārt Uģa Žaļima četrinieks ar stūmējiem Helviju Lūsi, Dāvi Spriņģi un Kasparu Brezinski pirmajā braucienā uzrādīja 15. labāko rezultātu.

Savukārt otrajā braucienā viņi palika 14. pozīcijā, kas divu braucienu summā deva 15. vietu Pasaules kausa posmā un Eiropas čempionātā – 11. vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva vācieša Johanesa Lohnera pilotētais četrinieks, otrajā vietā ierindojās Niko Valtera ekipāža, bet trešajā – Austrijas bobslejista Benjamina Maiera četrinieks. Ķibermanis no līderiem atpalika 0,92 sekundes, bet Žaļims – 1,53 sekundes.

Jāatgādina, ka sestdien Ķibermaņa pilotētais divnieks Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas medaļu, savukārt Žaļima divnieks paliks piektajā pozīcijā.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties