15.10.2016. 19:50
15. oktobrī Hanzas vidusskolas laukumā, Rīgā, norisinājas SynotTip futbola Virslīgas 25. kārtas spēle starp FS „Metta/LU” un FK „Liepāja” komandām. Pirmais puslaiks aizritēja mierīgi, bez emocijām vai asas spēles, komandas nespēja izveidot nevienu bīstamu momentu, aprobežojās ar salīdzinošiem saasinājumiem standartsituāciju laikā. Otrā puslaika sākums bija līdzīgs, un likās, ka turpināsies vienmuļā spēle bez momentiem. Tomēr mājinieki parūpējās par emocijām šajā mačā, kad pēc stūra sitiena precīzs bija Eduards Emsis. Viesi metās atspēlēties, kamēr „mettieši” atbildēja ar pretuzbrukumiem. Liepājnieku spiediens nesa augļus, un pēc asas Romāna Mickeviča piespēles vārtsarga laukumā burzmas efektu izmantoja Marks Kurtišs, izlīdzinot rezultātu. Neskatoties uz zaudētajiem vārtiem, mājinieki sasparojās, un pēc pāris minūtēm atguva vadību – Usmans Abass savāca atlēkušo bumbu pēc standartsituācijas, un ar tālu sitienu, ar rikošetu no vārtu staba, pārspēja viesu vārtsargu Gļebu Sopotu, panākot 2:1. Turpinājumā spēle izlīdzinājās, pusmomenti bija abām komandām, tomēr pārsteidzoši tieši „Metta” izskatījās labāk, pašās mača beigās pievienojot vēl vienus vārtus (precīzs bija Adamu Abdullahi). 3:1 uzvara „Mettai”, un pēc šī zaudējuma „Liepāja” oficiāli noliek savas čempionu pilnvaras.

Phenomenal 2016-10-15 19:50