26.10.2016. 01:33
Triobet Baltijas Basketbola līgas mājas spēlē, "Liepāja/Triobet" ar 78:54 (13:20, 19:8, 28:12, 18:14) pārspēja "Avis Rapla" no Igaunijas. Spēles sākums neliecināja, ka tiks gūta pārliecinoša uzvara, jo viesi izvirzījās vadībā ar 6:0 un uzvarēja arī pirmo ceturdaļu. Liepājnieki pirmo reizi izvirzījās vadībā 16. minūtē (23:22) un turpināja palielināt rezultāta starpību līdz pat spēles beigām.

Egīls Balodis 2016-10-26 01:33

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa