29.10.2016. 22:30
29. oktobrī Daugavas stadionā, Liepājā, norisinājās SynotTip futbola Virslīgas 27. kārtas spēle starp FK „Liepāja” un „Riga FC”. Mājinieki šajā mačā vairāk spēlēja ar bumbu, kamēr viesi meklēja savas iespējas pretuzbrukumos. Liepājniekiem bija pāris labas iespējas, tomēr ne Ņikita Bērenfelds, ne Marks Kurtišs, ne arī Valērijs Afanasjevs spēja pārspēt lieliski spēlējošo Robertu Ozolu. Pārsteidzoši, tieši viesi vienā no saviem retajiem uzbrukumiem atklāja rezultātu – Oļegs Laizāns piespēlēja soda laukumā, un centrējumu precīzi ar galvu noslēdza Jevgeņijs Šerenkovs. Otrajā puslaikā spēle turpināja ritēt līdzīgi kā pirmajā, bet šoreiz mājiniekiem salīdzinoši drīz izdevās atslēgt rīdzinieku vārtus, kad pēc cīņas soda laukumā bumbu vārtos raidīja Oskars Kļava, izlīdzinot rezultātu. Tomēr, neskatoties uz teritoriālo pārsvaru, 10 minūtes pirms spēles beigām mājinieki atkal nonāca iedzinējos, kad Roberts Savaļnieks bija precīzs. Likās, ka viesi aizbrauks no Liepājas ar trīs punktiem, taču mājinieki spēja saņemties, un pēdējā kompensācijas laika minūtē atkal izlīdzināja rezultātu – Toms Gucs iecentrēja soda laukumā Afanasjevam, tas savukārt atdeva piespēli gar vārtiem, kur to noslēdza uz maiņu nākušais Dēvids Dobrecovs. 2:2 - gala rezultāts, un līdz ar to „Liepāja” sev garantē ceturto vietu turnīra tabulā – tiesa, tas visticamāk ir vājš mierinājums nu jau bijušajiem valsts čempioniem.

Phenomenal 2016-10-29 22:30

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana