23.03.2015. 23:36
Elvi florbola līgas pusfināla 4. spēlē Lielvārde pret Mogo - RTU/Rockets, pirmie vārti tika gūti tikai spēles 31. minūtē, kad rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 1:0. tomēr jau perioda beigās bija neizšķirts 1:1. Lielvārdei 3. periodā izdevās panākt 2 vārtu pārsvaru un lai gan spēlējot sešatā rīdziniekiem izdevās vienus vārtus atgūt spēli glābt neizdevās. Uzvara Lielvārdei ar 3:2 un panāksts izlīdzinājums sērijā 2:2.

Egīls Balodis autors 2015-03-23 23:36
Elvi florbola līgas pusfināla 4. spēlē Lielvārde pret Mogo - RTU/Rockets, pirmie vārti tika gūti tikai spēles 31. minūtē, kad rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 1:0. tomēr jau perioda beigās bija neizšķirts 1:1. Lielvārdei 3. periodā izdevās panākt 2 vārtu pārsvaru un lai gan rīdziniekiem izdevās vienus vārtus atgūt spēli glābt neizdevās. Uzvara Lielvārdei ar 3:2 un panākts izlīdzinājums sērijā 2:2.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161