15.01.2017. 13:47

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sacensību norisi ietekmēja spēcīgais sniegs, kā rezultātā sacensības uz laiku tika atliktas. Vēlāk tika pieņemts lēmums, ka uzvarētājas tiek noskaidrotas pēc viena brauciena, nevis, kā ierasts, pēc diviem.

Lelde Pasaules kausa ieskaitē guva devīto vietu, savukārt Eiropas čempionātā bija septītajā pozīcijā.

Pasaules kausa ieskaitē pirmajā vietā kanādiete Elizabete Vatčī, otrajā vietā, atpaliekot no līderes 0,10 sekundēm ierindojās vāciete Žaklīna Lelinga, bet trešajā vietā kanādiete Mirela Rāneva. Priedulēna no Vatčī atpalika 0,79 sekundes.

Priedulēna uzrādīja astoto labāko startu, taču trases lejasdaļā viņa strauji zaudēja ātrumu, lai gan būtiskas kļūdas nepieļāva.

Kā telefonintervijā LTV atzina treneris Mareks Mezencevs, Lelde aizvadīja labu braucienu, taču slīdēšanu ietekmējis arī fakts, ka Priedulēna nebūt nav tā smagākā meitene trasē. Iespējams, nav bijusi arī pareizā slidu izvēle šiem laika apstākļiem – latviešu skeletoniste startējusi ar slidām, ar kuru pulēšanu iepriekš pārcentusies. Visticamāk, ka nākamajās sacensībās slidas tiks mainītas.

 Jau ziņots, ka vīriešu konkurencē sestdien dubultuzvaru svinēja brāļi Dukuri. Martins Dukurs kļuva par Eiropas čempionu jau astoto reizi, bet pie sudraba medaļas tika Tomass Dukurs.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties