22.10.2016. 21:48
22. oktobrī Cēsu sporta kompleksā norisinājās kārtējā Elvi florbola līgas spēle starp Cēsu „Lekrings” un Liepājas FK „Kurši” komandām. Iniciatīvu jau no paša mača sākuma ieguva mājinieki un pirmā perioda laikā spēja praktiski nodrošināt uzvaru visā spēlē – gūti pieci bezatbildes vārti (Kaspars Bernāts, Artis Savins, Aleksandrs Abramovs, Emīls Dzalbs, Andris Malkavs). Otrajā periodā viesi sasparojās, un spēja nospēlēt neizšķirti ar titulētajiem pretiniekiem – 3:3 („Lekringam” divi vārti Abramovam, vieni – Savinam, „Kuršiem” divi vārti Oskaram Bergmanim un vieni vārti Rolandam Kovaļevskim). Noslēdzošajā trešdaļā atkal pārāki bija cēsinieki, pabeidzot maču ar uzvarētu periodu - 3:1 (mājiniekiem precīzs bija Savins, Olafs Zvīnis un Andris Rajeckis, viesiem – Mārtiņš Vējš). Kopumā mačā graujoša uzvara „Lekringam” 11:4, un cēsinieki turpina spēlēt bez zaudējumiem šajā sezonā.

Phenomenal 2016-10-22 21:48