09.02.2017. 06:35

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Uzbrucējs Upītis un aizsargs Freibergs dūres izvicināja jau treniņa sākumā, pārsteidzot arī treneri Hārtliju. Valstsvienības treneris vēlāk smējās, ka Latvijas Hokeja federācija viņam par latviešiem stāstījusi kā ļoti draudzīgiem cilvēkiem. Treneris žurnālistiem atzina, ka kautiņu uzskata par līdzvērtīgu divu brāļu ķildai par rotaļlietu smilšu kastē.

Savukārt Freibergs paskaidroja, ka viņam nav ne jausmas par izkaušanās iemesliem. "Visi jautājumi pie Upīša kunga, nav ne jausmas, viņš sevi vēlējās pierādīt un izvēlējās [izplūkties]," sacīja aizsargs.

Savukārt Upītis paskaidroja, ka kautiņš nebija kas īpašs, bet jauna trenera priekšā katrs grib parādīt sevi no labākās puses, tādēļ emocijas var sist augstāku vilni. "Nedomāju, ka tas ir kas slikts, normāls treniņu process. Esam draugi un viss ir kārtībā," viņš teica.

Latvijas izlases treniņnometne noslēgsies sestdien ar atklāto treniņu. Hārtlijs Rīgā gan uzturēsies ilgāk līdz 19.februārim, un vēros divas Rīgas "Dinamo" mājas spēles, kā arī Latvijas kausa finālu.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties