10.10.2016. 21:34

, LSM.LV - Sports

Ungāri vairāk kontrolēja bumbu un bija asāki uzbrukumā, izmantojot savu iespēju un 10.minūtē Adams Ģjurčo atklāja rezultātu. Puslaika vidū spēku samērs laukumā izlīdzinājās un spēlē arvien labāk iejutās laukuma saimnieki.

Pēc rāma sākuma ungāri vārtu guvumā pārvērta pirmo bīstamo situāciju. Nemanja Nikoličs no gala līnijas piespēlēja soda laukuma centrā, kur Ģjurčo trieca bumbu zem vārtu pārliktņa.

Mājinieki atbildēja ar pussarga Oļega Laizāna soda sitienu, raidot bumbu nedaudz garām vārtu stabam, bet puslaikā labāko iespēju Latvijas futbolisti izveidoja 26.minūtē.

Valērijs Šabala pēc Gļeba Kļuškina piespēles kritienā virzīja bumbu vārtos, tomēr mazliet kļūdījās. Vēlreiz ungāru vārti briesmās bija 43.minūtē, kad Dāvis Ikaunieks izrāvienā sita garām gan vārtsargam Peteram Gulači, gan mērķim.

Atšķirībā no spēles pret Fēru salām šoreiz sākumsastāvā laukumā devās centra pussargs Igors Tarasovs, uzbrukumu pastiprināja Dāvis Ikaunieks, bet uzbrukumā smailē bija izvirzīts tikai Šabala.

Ungārus "Skonto" stadionā atbalsta apmēram 700 skatītāju, kuri skaļi bija ne tikai stadionā, bet arī ceļā uz spēles norises vietu, kurp fani devās policijas pavadībā.

Viesu komandas atbalstītāju vidū bija arī Ungārijas premjers, kurš Rīgā ieradās privātā vizītē.

Pasaules kausa kvalifikācijā Latvijas futbolisti septembra sākumā startēja ar smagu uzvaru viesos 1:0 pret Andoru, bet pirmajā spēlē mājās aizvadītās nedēļas nogalē ar 0:2 zaudēja Fēru salu izlasei.

No kvalifikācijas uz finālturnīru tiks deviņu Eiropas grupu uzvarētāji, bet astoņas labākās otro vietu ieguvējas izslēgšanas spēlēs noskaidros vēl četras finālturnīra dalībnieces. 2018.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs notiks 11 Krievijas pilsētās. Ieskaitot turnīra mājinieci, kas finālposmam kvalificējusies automātiski, Pasaules kausa izcīņā piedalīsies 14 komandas no Eiropas. Kvalifikācija noslēgsies 2017.gada novembrī, savukārt finālturnīrs Krievijā risināsies 2018.gadā no 14.jūnija līdz 15.jūlijam.