07.12.2016. 18:49

, LSM.LV - Sports

Pirmo trešdaļu mājinieki pabeidza ar vienu vārtu deficītu, toties labs otrā perioda sākums ļāva pārņemt iniciatīvu un izvirzīties itin drošā vadībā.

Vēlreiz neveiksmīgs Latvijas izlasei patukšo, bet skaļo, tribīņu priekšā bija mača sākums, un dāņi jau pēc 22 sekundēm izvirzījās vadībā.

Andreass Glads Pedersens meta jau no aizvārtes, taču bumbiņa neveiksmīgi atsitās pret vārtsargu Andi Blindu un iegriezās tīklā.

Panākt izlīdzinājumu mājiniekiem neizdevās arī skaitliskajā vairākumā, turpretim Dānijai vēl vienu iespēju izmantoja Kenets Danielsens un ar trāpījumu vārtu augšējā stūrī pārsvaru divkāršoja.

Visbeidzot 27 sekundes pirms pārtraukuma Latvijas izlase vairākuma izspēlē spēja rezultāta starpību samazināt - mērķi sasniedza Jāņa Rajecka tāls metiens.

Latvijas izlases florbolists Aleksandrs Abramovs starpbrīdī Latvijas Televīzijā atzina, ka komanda ne pirmo reizi neveiksmīgi sāka spēli, taču pauda pārliecību, ka puiši atdos visus spēkus tik nepieciešamajai uzvarai.

Otrās trešdaļas sākumā Latvijas florbolisti ātrāka tempa spēlē 19 sekunžu intervālā iemeta divus vārtus un pārņēma vadību. Neizšķirtu panāca Andris Rajeckis.

Savukārt pretuzbrukumu ar precīzu metienu no vārtu priekšas noslēdza Artis Raitums un nodrošināja 3:2.

Perioda vidū Latvijai ceturtos vārtus pēc kārtas guva Pēteris Trekše.

Ātri vien dāņi zaudēja arī piektos vārtus, kad vārtu priekšā labi pacīnījās Toms Akmeņlauks.

Pēdējā pārtraukumā Trekše atzina, ka neko īpašu pirms otrā perioda treneris neteica, tomēr komanda beidzot pamodās un sāka spēlēt savu spēli.

Pirmajās trijās spēlēs pasaules čempionātā Latvijas izlase uzvaras neguva un B grupā palika pēdējā -4.- vietā, nonākot astotdaļfinālā. Savukārt Dānija uzvarēja visās trijās spēlēs C grupā, kur turnīra sāka rangā zemākas komandas.

Ja Latvijas izlase tiks ceturtdaļfinālā, komandu gaidīs pārbaudījums pret pasaules vicečempioniem somiem, savukārt zaudējuma gadījumā cīņa būs jāturpina par 9.vietu.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222