08.09.2016. 00:32
8. septembrī Liepājā, LOC ledus hallē notika Latvijas hokeja Virslīgas oficiālā atklāšanas spēle starp iepriekšējās sezonas čempioniem HK ''Liepāja'' un viesiem no Ogres - vicečempioniem HK "Kurbads". Laukumā neliels pārsvars piederēja mājiniekiem, un pirmajā trešdaļā šis pārsvars arī deva augļus, kad Egils Kalns atklāja spēles rezultātu. Tomēr, sīkstie ogrēnieši nepadevās, lielākoties paļāvās uz pretuzbrukumiem (lai arī bija dažas manāmas kļūdas aizsardzībā), un galu galā šī taktika atmaksājās. Otrās trešdaļas beigās pēc lieliska Edgara Lipsberga solo gājiena rezultātu izlīdzināja Bruno Zabis, un noslēdzošajā periodā ar lielisku metienu no distances precīzs bija Mārtiņš Gipters - gala rezultāts 2:1 par labu viesiem. Jāatzīmē, ka lielisku maču aizvadīja ''Kurbada'' vārtsargs Mārtiņš Raitums.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa