18.10.2017. 13:00

Ķēniņš spēles ceturtajā minūtē palīdzēja Šveices izlases uzbrucējam Reto Šēpi atklāt cīņas rezultātu, bet līdz pirmā perioda vidum viesi bija panākuši jau 2:0. Četras minūtes pirms pirmā perioda beigām Ķēniņš ar nūju iesita somu aizsargam Villem Koistinenam pa kājstarpi, par ko saņēma 5+20 minūšu sodu un tika noraidīts līdz spēles beigām.

Pametot laukumu, Ķēniņš veltīja pāris rupjus vārdu pretinieku rezervistu soliņa virzienā.

Pavisam neveiksmīga «Lions» komandai izvērtās otrā trešdaļa, kurā 40 sekunžu laikā tika ielaisti trīs vārti, ar kuriem vēlāk «Tigers» vienībai pietika ar uzvaru.

Trešdien NLA lēma, ka Ķēniņš saņems vienas spēles diskvalifikāciju, līdz ar to viņš nevarēs piedalīties nākamajā mačā pret latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto «Lugano». Tāpat Ķēniņam jāmaksā 2500 Šveices franku (2169 eiro) liels naudas sods.

Ķēniņš uz ledus pavadīja četras minūtes un 32 sekundes, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Viņš šosezon 15 mačos guvis vienus vārtus, veicis četras rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -3.

Tikmēr Punnenovs šajā mačā atvairīja 19 no 21 pretinieku mestās ripas. Latviešu vārtsargs šosezon desmit spēlēs ielaidis vidēji 2,75 ripas un atvairījis 90,88% metienu.

Savukārt zaudējumu otrdien cieta Merzļikina pārstāvētā «Lugano», kas viesos ar 1:3 (0:1, 1:2, 0:0) zaudēja «Kloten» komandai.

«Lugano» pamatvārtsargs Merzļikns šoreiz bija rezervē, bet Daniels Mancato atvairīja 23 no 26 pretinieku mestajām ripām.

Merzļikins šosezon 11 mačos vidēji ielaidis 2,11 ripas un atvairījis 93,44% metienu, būdams otrs labākais vārtsargs līgā.

Šveices čempionāta kopvērtējuma vadībā ar 32 punktiem 13 mačos ir «Bern» komanda, kurai ar 29 punktiem 14 spēlēs seko «Lugano».

«Lions» ar 24 punktiem 15 spēlēs ir sestā, bet «Tigers» vienība ar 14 punktiem atrodama priekšpēdējā pozīcijā 12 komandu konkurencē.