14.07.2014. 15:54
13. jūlija SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas spēlē Jūrmalas pilsētas stadionā, “Jūrmala” ar 0:6 piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu pret Rīgas “Daugavas” komandu. 1. puslaikā “Jūrmala” labi spēlēja no aizsardzības un “Daugavas“ futbolistiem bīstamākos vārtu gūšanas momentus izdevās izveidot pēc standartsituācijām. Puslaikā beigās mājiniekiem cerīgs neizšķirts 0:0. 2. puslaikā “Jūrmalas” sagrāvi uzsāka Mants Savens ar 11 metru soda sitienu 50. minūtē un vēl diviem vārtu guvumiem spēles 65. un 80. minūtē. Vēl “Daugavas” labā vārtus guva Vitālijs Ziļs 53. un 87. minūtē un Kristaps Blanks 69. minūtē. Kā pēcspēles preses konferencē pastāstīja “Jūrmalas” galvenais treneris Gosho Petkovs, komandai ir problēmas ar spēli uzbrukumā un ja neizdodas gūt vārtus, pēc vairākiem ielaistiem vārtiem komanda psiholoģiski salūst. Pēc šīs spēles abas komandas saglabāja savas vietas Virslīgas turnīra tabulas lejasdaļā, “Daugava”(R) ir 7. vietā ar 23 punktiem, bet “Jūrmala” ir pēdējā, 10. vietā ar 6 punktiem.

Egīls Balodis autors 2014-07-14 15:54