29.10.2016. 21:22
29. oktobrī Celtnieka stadionā, Daugavpilī, norisinājās SynotTip futbola Virslīgas 27. kārtas spēle starp BFC „Daugavpils” un FK „Jelgava”. Šajā mačā dominēja viesi, praktiski visu laiku kontrolēja bumbu, un tajā pašā laikā spēlēja dzelžainu aizsardzību, gandrīz nemaz neļaujot mājiniekiem izlauzties kādā pretuzbrukumā. Mačā tika gūti tikai vieni vārti, un to izdarīja viesi – otrā puslaika sākumā Artjoms Osipovs veica reidu pa kreiso malu, izdarīja piespēli gar vārtiem, un vienā pieskārienā bumbu vārtos raidīja Andrejs Kovaļovs. Jelgavniekiem vēl bija vairākas iespējas, tajā skaitā tika trāpīts arī pa vārtu stabu, bet vairāk vārti netika gūti. Līdz ar to viesiem minimāla uzvara ar 1:0, un pēc „Ventspils” zaudējuma „Mettai”, „Jelgava” pakāpjas uz otro vietu Virslīgas turnīra tabulā.

Phenomenal 2016-10-29 21:22