22.06.2016. 20:11

, LSM.LV - Sports

Pirmo vietu F grupā ieguva trešdien neizšķirti 3:3 ar Portugāli nospēlējušie ungāri, kuri trijās spēlēs grupā iekrāja piecus punktus, bet otrie ar tikpat lielu punktu guvumu finišēja Islandes futbolisti. Portugāle tālāk tika kā viena no četrām labākajām trešās vietas ieguvējām ar trim punktiem, turpretim punktu guvušajai Austrijai turnīrs beidzās. Pēc F grupas spēlēm arī kļuva skaidrs, ka astotdaļfinālā spēlēs arī Ziemeļīrija.

Austrijas izlasei izredzes uz labvēlīgāku iznākumu mačā pret Islandi mazināja nerealizēts 11 metru soda sitiens.

Bedvarsons 18.minūtē  pēc Kari Arnasona piespēles soda laukumā veica pāris soļus un izdarīja nomērķētu sitienu, izvirzot Islandi vadībā.  Austrijas izlase izlīdzinājumu panāca 60.minūtē, kad Šepfs tika cauri pretinieku aizsardzībai un trāpīja vārtu tālajā stūrī.

Savukārt mača kompensācijas laika izskaņā ātrā prettriecienā Traustasons guva uzvaras vārtus. Islandieši izmantoja situāciju, ka Austrijas izlase centienos izraut uzvaru metās uzbrukumā.

Islandei jau 2.minūtē bija laba iespēja gūt vārtus, kad vārtsargs Roberts Almers tikai noskatījās uz Johana Gudmundsona ļoti tālu sitienu, bet bumba atsitās pret vārtu staba un pārliktņa krustu. Savukārt Islandes vārtsargs Hanness Haldorsons kļūdījās 11.minūtē, ļaujot pie bumbas tikt Marko Arnautovičam, kurš pie vārtsarga laukuma paslīdēja un nespēja izmantot izdevīgo situāciju. Pēc Arnautoviča sitiena 29.minūtē Islandes vārtos droši nospēlēja Hanness Haldorsons.

Teicama iespēja austriešiem līdzsvarot rezultātu bija 36.minūtē, kad par Ari Skulasona pārkāpumu soda laukumā tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu.

Tomēr Dragovičs no 11 metru atzīmes trāpīja pa vārtu konstrukciju. Pāris minūtes vēlāk Haldorsons bumbu apturēja pie pašas vārtu līnijas. Labs sitiens 42.minūtē izdevās Julianam Baumgartlingeram, taču Haldorsons droši pārvadīja bumbu pāri vārtu pārliktnim. Uzreiz pēc pārtraukuma tuvu panākumam Austrijas izlasē bija Davids Alaba, bet pēc viņa sitiena Arnasons neļāva bumbai ielidot tukšos vārtos. Almers Austrijas vārtus 65.minūtē glāba pēc laba Islandes uzbrukuma un Gilfi Sigurdsona sitiena.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.