14.06.2016. 23:03

, LSM.LV - Sports

Spēles rezultātu jau pirmajā puslaikā atklāja Portugāles izlase - Nani ieguva bumbu soda laukumā un droši raidīja to Hannesa Holldorsona sargātajos vārtus, mainot rezultātu uz tablo 1:0 Portugāles izlases labā.

Taču spēles otrajā puslaikā Islande pierādīja, ka nav nekādi pastarīši un Portugālei par vieglu uzvaru priecāties būtu pāragri. Portugāles izlase aizsardzībā pieļāva rupju kļūdu, kas maksāja vārtus - Birkirs Bjarnasons precīzi raidīja bumbu Rui Patrisiu sargātajos vārtos, panākot izlīdzinājumu 1:1.

Islandes izlase mēģina uzbrukt Portugāles izlases vārtiem, taču šoreiz šis centiens nevainagojas panākumiem.

Nani atkal iespēja gūt vārtus, taču šoreiz veiksme nav viņa sabiedrotā.

Portugāle centās saglabāt savu favorītes godu, cenšoties tikt pie vārtu guvuma, taču fortūna atkal jau Islandes pusē.

Iespēja gūt vēl vienus vārtus radās arī Islandes valstsvienībai, taču bīstamajā situācijā glābējs bija Riu Patrisiu.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222