13.06.2016. 19:55

, LSM.LV - Sports

Īrus teicami izspēlētā uzbrukumā 48.minūtē vadībā izvirzīja Vess Hūlahans. Savukārt 71.minūtē Zlatana Ibrahimoviča centieni palīdzēja Zviedrijai atjaunot neizšķirtu.

Izcilu piespēli ar augstu trajektoriju netālu no laukuma gala līnijas izpildīja Sīmuss Koulmens, bet Hūlahans soda laukuma vidū bez kavēšanās no gaisa trieca bumbu vārtu tālajā stūrī. Turpretim Ibrahimovičs gar gala līniju iespēlēja vārtsarga laukumā, kur Sirians Klārks ievirzīja bumbu savos vārtos.

Zviedri pamodās un metās atspēlēties pēc nonākšanas zaudētājos, cenšoties daudz asāk apdraudēt Darena Rendolfa sargātos vārtus.

Karsti pie Īrijas vārtiem bija 50.minūtē, kad epizodes noslēgumā garām vārtiem no izdevīgas situācijas sita Markuss Bergs. Īri īpaši centīgi centās neitralizēt pretinieku uzbrukuma līderi Ibrahimoviču, kurš 60.minūtē tomēr nebija tālu no vārtu guvuma, kad viņa raidītā bumba aizlidoja cieši gar vārtu stabu. Kad rezultāts jau bija 1:1, īriem 73.minūtē izdevās labs uzbrukums, tomēr Džefa Hendrika sitienu no tuvas distances un asa leņķa nobloķēja vārtsargs Andreass Isaksons.

Jau pirmajā puslaikā Īrijas futbolisti radīja vairāk bīstamu situāciju pie pretinieku vārtiem, bet rezultāta atklāšanai mazliet pietrūka precizitātes.

Tuvu vārtu guvumam 9.minūtē bija Hendriks, tomēr viņa spēcīgo sitienu Zviedrijas vārtos pārliecinoši atvairīja Isaksons. Abām komandām meklējot laimi uzbrukumā, Zviedrijas izlase asāku epizodi pie sāncenšu vārtiem radīja pāris minūtes vēlāk, kad bumbu izrāvienā neizdevās savaldīt Bergam. Teicamu iespēju Īrijai 17.minūtē neizmantoja Džons O'Šī, kurš netrāpīja pa vārtu priekšā palekušos bumbu.

Īpaši bīstami bija vairāki īru tālsitieni.

Robijs Breidijs 29.minūtē spēcīgi raidīja bumbu mazliet virs vārtu pārliktņa. Savukārt Hendriksa tālšāvienu trīs minūtes vēlāk atvairīja vārtu konstrukcija.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.