10.12.2013. 21:33
"Hyundai" šodien oficiāli prezentēja savu jauno rallija komandu, nosaucot četrus pilotus, kas pārstāvēs to 2014. gada pasaules čempionātā. "Hyundai" gan pagaidām uz uzvarām necer.

Šogad WRC čempionātā par čempionu kļuva Sebastjans Ožjē, bet komandu ieskaitē uzvarēja viņa pārstāvētā "Volkswagen" vienība. Lai gan "Volkswagen" pie abiem tituliem tika jau debijas sezonā, "Hyundai" pagaidām ir piesardzīgi ar prognozēm un labākajā gadījumā cer uz pjedestāliem atsevišķās sacīkstēs.

"Mūsu mērķi 2014. gada sezonai ir reālistiski," sacīja komandas vadītājs Mišels Nandāns. "Gribam katru ralliju pabeigt ar divām mašīnām, lai iegūtu iespējami vairāk informācijas un pieredzes, kā arī uzkrātu datus. Nākotnē gribam pretendēt uz uzvarām, bet nākošajā gadā, ja viss ies labi, ceram laika gaitā sacensties par atsevišķiem pjedestāliem."

Komandas pirmais numurs būs Tjerī Noivils, bet Danijs Sordo, Juho Hanninens un Kriss Atkinsons savā starpā dalīs otru "Hyundai i20 WRC" automobili, kas plašākai publikai tika prezentēta šodien.

"Man ir gods pārstāvēt "Hyundai" kompāniju šajā čempionātā un būt par tās vadošo pilotu pirmajā WRC sezonā," sacīja Noivils. "Tagad gaidām Montekarlo ralliju. Es izjūtu to, cik šī komanda ir profesionāla, motivēta un nodevusies šim projektam. Lai gan mums vēl daudz jāmācās, zinu, ka šis būs pozitīvs laiks."

Izmantotie resursi:Crash.Net | F1 & MotoGP | Motorsport Newsget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties