06.10.2016. 00:18
Šodien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) maču aizvadīja HK " Rīga" hokejisti, kas otro reizi divās dienās tikās ar Maskavas komandu "Krilja Sovetov". Mājinieki spēli iesāka daudz aktīvāk, noslēdzot pirmo trešdaļu savā labā ar 1:0. Turpinājumā pamodās arī krievu hokejisti un abas komandas radīja bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, pa reizei pārspējot vārtsargu, un otro trešdaļu noslēdzot ar rezultātu 2:1. Izšķirošajā periodā vienu reizi raidīt ripu vārtos izdevās viesiem, taču rīdzinieki bija veiksmīgi vēl divas reizes, uzvarot spēlē ar 4:2.Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

Beāte Neimane 2016-10-06 00:18

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]