14.09.2013. 00:28
Deivisa kausa Eiropas-Āfrikas zonas 2. grupas mačā starp Latviju un Somiju pēc sacensību pirmās dienas "Arēnā Rīga" neizšķirts rezultāts 1-1. Vispirms Miķelis Lībietis četros setos piekāpās Mikem Kontinenam 4:6, 6:4, 3:6, 4:6, bet pēc tam mūsējiem izlīdzinājumu panāca Ernests Gulbis, ar 6:2, 6:4, 6:1 sagraujot Herko Pollanenu. Preses konferencē pēc cīņas Gulbis atzina, ka pretiniekam vēl daudz jāstrādā, lai spēlētu pret tūres spēlētājiem.

Krišs Driķis @Kriss_Drikis 2013-09-14 00:28

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa