15.06.2016. 23:24

, LSM.LV - Sports

Otrā perioda sākumā standartsituācija Francijas izlasei, taču Dimitrī Pajē raidījums gar vārtiem.

Atkal uzdarbojas Francijas izlase, taču Albānijas aizsardzība ir uzdevuma augstumos.

Vārtu stabiņš no vārtu zaudējuma glāba Francijas izlasi. Ļoti tuvu vārtu guvumam bija Albānija.

Lieliska iespēja bija Pajē, taču bumba aizlidoja pāri vārtiem.

Laba izdevība Lorānam Koscelnijam, taču atkal neizdodas izmantot šo momentu.

Atkal kārtējo reizi savu izdevību palaida garām zvaigzne Olivjē Žirū

Spēles 79. minūtē Francijas izlase devās straujā uzbrukumā, taču Albānijas aizsardzība nospēlēja teicami, lai gan laba izdevība radās Bakarī Sanja, kura raidītā bumba gan atkal netrāpīja vārtos.

Francijas centieni gūt vārtus atkal nevainagojās panākumiem,

Atkal iespēja radās Sanja, taču bumba spītīgi lidoja garām vārtiem.

Francija nezaudēja spēles tempu un intensīvos uzbrukumus, lai savu fanu priekšā nepaliktu kaunā.

Pamatlaika izskaņā vēl iespēju mēģināja izmantot albāņi, taču neveiksmīgi.

Beidzot tika atklāt spēles rezultāts – pamatlaika pēdējā minūtē precīzs bija Antuāns Grīzmans kurš beidzot izvirzīja Francijas izlasi vadībā.

Brīnišķīgs spēles noslēgums – Francijas labā ar vārtu guvumu izcēlās Pajē, neatstājot albāņiem vairs nekādas cerības. 2:0 – pieklājīgs rezultāts šādā aizraujošā spēlē.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.