09.04.2014. 06:41

Latvietis otrā perioda ievadā no pašas vārtu priekšas atklāja rezultātu, tomēr turpinājumā viesi Red Wings guva trīs vārtus pēc kārtas. Mača 58.minūtē Girgensona otrie vārti skaistā caurgājienā vēl atgrieza cerības, bet piecas sekundes pirms pamatlaika beigām Detroitas krievu zvaigzne Pavels Dacjuks raidīja ripu tukšos vārtos.

Zemgus 18:11 minūtēs (4:21 mazākumā) uz ledus veica četrus metienus, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, uzvarēja četros no 11 iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Girgensonam sezonas 67 mačos 22 (8+14) rezultativitātes punkti un -6 lietderība. Viņš realizējis astoņus no 109 metienim jeb 7,3%. Vārtus Zemgus nebija guvis kopš 26.februāra.

Sabres šosezon atlikušas vēl trīs regulārā čempionāta spēles. Bufalo hokejisti ir pārliecinoši NHL pastarīši (51 punkts 79 spēlēs) un sezonu noslēgs pēdējā vietā. Nākošā spēle Bufalo ceturtdien Ņujorkā ar Rangers.