31.07.2014. 12:38
Nekārtību dēļ tribīnēs trešdien tika pārtraukta UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra trešās kārtas pirmā spēle, kurā Dņepropetrovskas «Dnipro» (Ukraina) Kijevā uzņēma Dānijas komandu «Copenhagen».

Otrā puslaika sākumā izcēlās konflikts starp «Dnipro» un «Copenhagen» līdzjutējiem, kā rezultātā uz 15 minūtēm nācās pārtraukt spēli.

Ukrainas komandas līdzjutēji pameta savu sektoru un agresīvi devās «Copenhagen» līdzjutēju virzienā. Nopietnāku sadursmi novērsa Kijevas olimpiskā stadiona drošības dienests un dāņu līdzjutēju izveicība.

Dānijas komanda vērsusies UEFA ar sūdzību. Mačs noslēdzās bezvārtu neizšķirti 0:0, un atbildes spēle risināsies pēc nedēļas Dānijā. Nākamajai kārtai kvalificēsies komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.