24.09.2016. 19:17
24. septembrī ''Celtnieka'' stadionā Daugavpilī norisinājās kārtējā SynotTip futbola Virslīgas spēle starp vietējo BFC ''Daugavpils'' un čempionāta līdervienību, Jūrmalas ''Spartaku''. Jau no paša sākuma iniciatīva piederēja ''Spartaka'' futbolistiem, un jau 11. minūtē pēc standartsituācijas rezultātu atklāja Dmitrijs Platonovs. ''Daugavpils'' atbilde sekoja jau pēc minūtes - Pāvels Riževskis aizskrēja pretuzbrukumā pret viesu vārtsargu Vladislavu Kurakinu, un izlīdzināja rezultātu. Lai arī ''Spartaks'' turpināja dominēt laukumā, mājinieki spēja izturēt spiedienu, un pat izvirzīties vadībā - Sergejs Aleksejevs ne bez veiksmes palīdzības izgāja caur vairākiem aizsargiem, viņa sitiens norībināja vārtu pārliktni, un pirmais pie atlēkušās bumbas bija Aleksejs Šebanovs, kas trieca bumbu vārtos. Gan atlikušajā pirmajā puslaikā, un arī visā otrajā puslaikā viesi turpināja veidot momentus, bet ''Daugavpils'' aizsardzība ar vārtsargu Ņerugalu priekšgalā noturējās, un palīdzēja mājiniekiem svinēt varonīgu uzvaru ar 2:1.

Demurs Harebovs 2016-09-24 19:17

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa