08.01.2015. 16:02

Daugaviņš, kuram šī bija otrā spēle pēc muguras sasituma, abus vārtus guva trešajā periodā. Spēles 50. minūtē viņš ar spēcīgu plaukstas metienu no iemetiena apļa panāca 5:2, bet 55. minūtē sodīja mājiniekus, kuri bija nomainījuši vārtsargu pret laukuma spēlētāju, iemetot Dinamo sestos vārtus jau tukšā pretinieku cietoksnī, izmantojot pretinieku rupju kļūdu pie vārtiem. Neilgu brīdi pirms tam Daugaviņš bija iznācis no noraidīto soliņa. Savukārt rezultatīvu piespēli viņš nopelnīja 31. minūtē, kad Maksims Pestuško panāca 2:0 viesu labā.

Daugaviņš spēlēja 15 minūtes un 43 sekundes, trīs reizes meta pa vārtiem, izdarīja trīs spēka paņēmienus un par klupināšanu nopelnīja divas soda minūtes. Otrs Latvijas hokejists Dinamo sastāvā - Mārtiņš Karsums, palika bez rezultativitātes punktiem, nospēlēja 13 minūtes un 11 sekundes, izdarīja vienu metienu un vienu spēka paņēmienu.

Par Maskavas kluba rezultatīvāko spēlētāju kļuva aizsargs Mets Robinsons, kurš iemeta divas ripas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Robinsons iepriekšējo sezonu aizvadīja Rīgas Dinamo sastāvā.

Daugaviņš ceturto reizi sezonā vienā spēlē guva divus vārtus, taču pirmo reizi šosezon viņš spēlē nopelnīja trīs rezultativitātes punktus. Šosezon viņš 39 spēlēs ir guvis 16 vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles. Daugaviņš ir kluba labākais snaiperis un rezultatīvākais spēlētājs. Karsumam statistika ir pieticīgāka - 39 spēlēs 17 (7+10) punkti.

Maskavas Dinamo izcīnīja 28. uzvaru 42 spēlēs un ar 85 punktiem ieņem ļoti stabilu 4. vietu Rietumu konferencē.