29.01.2016. 23:08
Eirokausa "Last 32" turnīra ceturtās kārtas spēlē “Dominion Bilbao Basket” (2-2) revanšējās Vācijas klubam “FC Bayern” (3-1) par pagājušajā nedēļā mājās piedzīvoto neveiksmi, Minhenē apspēlējot pretiniekus ar rezultātu 90:88.Dairis Bertāns otro nedēļu pēc kārtas mirdzēja Basku zemes kluba sastāvā. Aizsargs 24:36 minūtēs guva 24 punktus (2p 2/5, 3p 4/4, 1p 8/10), izcīnīja divas bumbas aizsardzībā, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, vienu reizi pārkāpa noteikumus, izprovocēja septiņas piezīmes, ieguva +/- rādītāju 9 un nopelnīja labāko lietderības koeficientu 30.

Egils Broks 2016-01-29 23:08