28.01.2017. 18:35

, LSM.LV - Sports

Uzvarētājiem ar 24 punktiem rezultatīvākais pret paša iepriekš pārstāvēto komandu bija Damjērs Pitss, Jānis Kaufmanis nodrošināja 20 punktu, bet 15 punkti bija Artūra Bērziņa rēķinā. Ventspils komandā ar 17 punktu guvumu izcēlās Ingus Jakovičs.

Ventspilnieki bija situācijas noteicēji pirmajā ceturtdaļā, tās pēdējā minūtē panākot 12 punktu vadību (23:11). "Valmiera/ORDO" spēja līdzsvarot spēku samēru, tomēr puslaika izskaņā ar sešiem punktiem arvien priekšā bija viesi (39:33).

Savukārt divarpus minūtes pēc trešās ceturtdaļas sākuma Kaufmaņa trīspunktu metiens vadībā jau izvirzīja laukuma saimniekus (42:40). Valmieras komandai izdevās pārsvaru pieaudzēt līdz 10 punktiem (54:44), līdz pēdējā ceturksnī ventspilnieki pavērsa cīņas ritējumu savā labā un sešarpus minūtes pirms beigu svilpes pārņēma vadību (72:71). Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (85:85) un tāda paša situācija bija vēl 22 sekundes pirms papildlaika beigām, līdz Pitss mājiniekiem realizēja divus soda metienus un panāca izšķirošo 97:95.

Trešās vietas īpašnieki valmierieši ar 12. uzvaru 19 cīņās turnīra tabulā arvien ir trešie aiz "VEF Rīga". "Valmiera/ORDO" basketbolisti ir uzvarējuši pēdējās septiņās LBL spēlēs.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230