18.06.2016. 16:51

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pirmajā puslaikā beļģi vairāk pārvaldīja bumbu, tomēr uzbrukumos palika tukšā. Toties otrajā puslaikā izpaudās Beļģijas pārākums spēles tehnikā un favorīti izspēlēja vairākas spožas epizodes, kuras arī rezultatīvi noslēdza. Pirmos vārtus 48.minūtē guva Lukaku, 61.minūtē Aksels Vitsels divkāršoja rezultātu, bet 70.minūtē Lukaku panāca jau trīs vārtu pārsvaru.

Pirmo vārtu guvumā Lukaku ātrā uzbrukumā saņēma bumbu tuvu soda laukumam un izmantoja plašo rīcības brīvību, lai raidītu bumbu vārtu apakšējā stūrī. Teicamu saspēli beļģi parādīja otro vārtu guvumā, līdz Tomasa Monjē garu piespēli Vitsels noslēdza, precīzi sitot ar galvu. 68. minūtē tāls un spēcīgs, bet neprecīzs sitiens pa īru vārtiem izdevās Kevinam de Bruinem. Vēlreiz pretinieku aizsardzību beļģi apspēlēja trešo vārtu guvumā, kad Lukaku nonāca viens Darena Rendolfa sargāto vārtu priekšā un varēja vēl izvēlēties, kurā stūrī bumbu sist. Mačā pirmo bīstamāko situāciju Beļģijas izlase izveidoja 13.minūtē, kad pēc stūra sitiena no tuvas distances ar galvu sita Tobijs Olderveirelds, bet bumba aizlidoja gar vārtu tālo stabu.

Labā pozīcijā 21.minūtē soda laukumā no gaisa sita beļģu kapteinis Edens Azārs, tomēr bumba nogriezās virs vārtu pārliktņa.

Īrijas izlase pie pretinieku vārtiem parādījās reti un tuvāk panākumam bija 22.minūtē, taču Vess Hūlahans iestrēga ar bumbu uz soda laukuma līnijas.

Bumba 24.minūtē pabija īru vārtos, bet rezultāts nemainījās, jo Janiks Karasko piespēli saņēma, būdams aizmugures stāvoklī. Savukārt Tomass Monjē 30.minūtē no tālākas distances bija tuvu tikai trāpījumam pa vārtu sānu tīklu.

Pirms pēdējās spēļu kārtas E grupā Itālijai ir seši punkti, trīs punkti beļģiem, bet pa vienam punktam divās spēlēs iekrāts Īrijai un Zviedrijai.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties