10.03.2015. 12:45
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas «Avangard» kapteinis Sergejs Kaļiņins svētdienas Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla mačā pret Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Astanas «Baris» vienību guva ļoti nopietnu galvas traumu.

• Bārtuļa pārstāvētā «Baris» panāk septīto maču sērijā ar «Avangard» 2015. g. 8. marts
  • Bārtuļa «Baris» paliek bez uzbrukuma līdera 2015. g. 4. marts

Incidents notika trešajā trešdaļā, kad, Kaļiņinam cīnoties pie laukuma apmales, «Baris» aizsargs lietoja «tīru» spēka paņēmienu. No trieciena Kaļiņinam attaisījās ķivere, un viņš ar galvu piezemējās uz ledus.

«Avangard» kapteinim slimnīcā konstatēja galvas smadzeņu traumu. Otrdien viņu no reanimācijas nodaļas pārveda uz parasto palātu.

23 gadus vecais Kaļiņins turpināšot ārstēties Kazahstānas galvaspilsētā Astanā.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts starp «Avangard» un «Baris» šobrīd ir neizšķirts 3-3. Nākamais, izšķirošais mačs norisināsies šodien Omskā.

Šīs sezonas KHL regulārajā čempionātā Kaļiņins izcēlās ar 12 vārtu guvumiem un 13 rezultatīvām piespēlēm partneriem.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650