07.07.2015. 12:14
Sāpīgi pasaules prestižākā velobrauciena «Tour de France» trešais posms pirmdien noslēdzās daudziem velosportistiem. Masveida kritienā pēc veiktiem nedaudz vairāk kā 100 kilometriem iekļuva aptuveni 20 riteņbraucēji, tostarp bijušais kopvērtējuma līderis šveicietis Fabians Kančellāra («Trek Factory»), kas no tālākas dalības sacensībās izstājies.

  • Kritieniem bagātajā «Tour de France» 3. posmā uzvar Rodrigess vakar

Pēc kritiena pat uz 10 minūtēm sacensības tika apturētas, palīdzības sniegšanā iesaistoties lielai daļai mediķu. Kļuvis zināms, ka tūri nevarēs turpināt vismaz seši riteņbraucēji. Pirms otrdien gaidāmā ceturtā posma starta šis skaitlis varētu pieaugt.

No sacensībām izstājies arī austrālietis Saimons Džerānss («Orica GreenEdge»), kurš uzvarējis posmos 2008. un 2013. gadā, kā arī aizpērn bijis labākais individuālajā braucienā.

«Bijām ļoti motivēti aizstāvēt dzelteno krekliņu,» pēc sacensībām atzina Kančellāra, kurš etapā finišēja gandrīz 12 minūtes aiz vadošajiem sportistiem. «Kopš sezonas sākuma komandai bija daudz kritienu un traumu. Beidzot piedzīvojām skaistas 24 stundas, tomēr atkal esam atgriezušies melnajā joslā. Vienu dienu uzvar, nākamajā jau zaudē.»

Par kopvērtējuma līderi pēc trim posmiem kļuvis «Sky» komandas pārstāvis Kristofers Frūme.

«Tour de France» kopvērtējums pēc trešā posma

Vieta Riteņbraucējs Valsts Komanda Laiks
1 Kristofers Frūme Lielbritānija Sky 7h.11:37
2 Tonijs Martins Vācija Etixx - Quick Step +1 sekunde
3 Tīdžejs van Gārderens ASV BMC +0:13
4 Tonijs Galopēns Francija Lotto Soudal +0:26
5 Gregs van Avermēts Beļģija BMC +0:28
6 Peters Sagans Slovākija Tinkoff - Saxo +0:31
7 Rigoverto Urans Kolumbija Etixx - Quick Step +0:34
8 Alverto Kontadors Spānija Tinkoff - Saxo +0:36
9 Tomass Džeraints Lielbritānija Sky +1:03
10 Zdenēks Štībars Čehija Etixx - Quick Step +1:04Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties