12.06.2016. 23:01

, LSM.LV - Sports

Arī otrais puslaiks iesākās ar gana aizraujošu spēli. Jau mača 48. minūtē Ukrainas vārtiem nopietni uzbruka Julians Drakslers, taču vārtsargam Andrijam Pjatovam izdevās glābt savu komandu no vārtu zaudējuma.

Pēc dažām minūtēm Vācija atkal dodas uzbrukumā, taču tas nevainagojas ar vārtu guvumu

Spēles 57. minūtē visai reāla iespēja tikt pie vārtu guvuma bija Ukrainai – jāizpilda soda sitiens no 30 metriem. To izpildīja Jaroslavs Rakickis, taču vārtsargam Manuelam Noieram izdevām bumbu aizvirzīt.

Vācija turpināja vērpt uzbrukumu, spēles 61. minūtē bīstamu momentu radīja Sami Hedira, taču ukraiņu vārtsargs šajā situācijā izrādījās pārāks.

Spēles 68. minūtē Vācijas uzbrukumu apturēja Jevgeņijs Konopļanka, par pārkāpumu nopelnot brīdinājumu.

Spēles 75. minūtē nopietni Ukrainas vārtiem uzbruka Tomass Millers, taču ukraiņu vārtsargs Pjatovs atkal bija glābējs.

Vācijas izlasei atkal vairāki labi momenti, kas tomēr nenoveda līdz vārtu guvumam.

Kompensācijas laikā Ukrainai ne tikai neizdevās atgūt vārtu starpību, bet tā nonāca vēl vairāk iedzinējos. 2:0 Vācijas labā – precīzs bija Bastians Švainšteigers. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās šī spēle.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.