01.11.2017. 15:30

Pirmdien izcīnītajā uzvarā pār VEF (94:69) Vestermans nospēlēja 20 ar pusi minūtes, gūstot desmit punktus un atdodot četras rezultatīvas piespēles. Tomēr kādā no mača epizodēm francūzis guva savainojumu un maču pabeidza, vērojot to no malas.

Veiktajās medicīniskajās pārbaudēs tika konstatēts muskuļa sasitums, taču tas izrādījies nopietnāks, nekā sākotnēji šķitis un jau vakar spēlētājam veikta neliela operācija. Šobrīd Vestermanam jāpaliek slimnīcā, lai veiktu rehabilitācijas procesu, tāpēc pagaidām nav zināms, kad basketbolists varēs atgriezties laukumā.

25 gadus vecais Vestermans vasarā parakstīja līgumu ar CSKA uz diviem gadiem pēc sistēmas 1+1. Pagājušo sezonu francūzis pavadīja Kauņas "Žalgira" vienībā, Eirolīgā vidēji gūstot 8,2 punktus, atdodot 5,5 rezultatīvas piespēles un izcīnot 3,2 atlēkušās bumbas.

CSKA ir līdere VTB līgā ar piecām uzvarām piecās spēlēs, bet Eirolīgā trīs uzvaras četros mačos pagaidām dod ceturto vietu tabulā. Šonedēļ, piektdien, CSKA savā laukumā uzņems tieši Vestermana bijušo komandu "Žalgiri".

Izmantotie resusi:https://cskabasket.com/LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties