31.10.2015. 08:58
Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītajā naktī izspēlētas 12 spēles. Bez zaudējumiem turpina cīnīties septiņas komandas, bet iespaidīgāko sniegumu nodemonstrējuši Oklahomsitijas ''Thunder'' līderi Rasels Vestbruks un Kevins Durents, kuri attiecīgi guva 48 un 43 punktus komandas uzvarā pret Orlando ''Magic''.

''Thunder'' un ''Magic'' spēlē aizsardzības bija maz, bet īpaši pirmajā puslaikā uzbrukumā izcēlās Orlando, kas guva 67 punktus un ieguva 67:53 pārsvaru pēc pirmā puslaika. Pēc 30 minūtēm ''Magic'' pārsvars bija jau 18 punkti (93:75), bet, aizvadot izcilu ceturto ceturtdaļu (42:24), ''Thunder'' spēja izraut pagarinājumu, bet garantēt uzvaru izdevās vien otrajās piecās minūtēs - 139:136.

Fantastiska statistika šajā spēlē 47:35 minūtes spēlējušajam Raselam Vestbrukam, kurš ''Magic'' grozā salādēja 48 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles. Gandrīz stundu (53:35) laukumā pavadīja Kevins Durents. Viņš ''Thunder'' uzbrukumā palīdzēja 43 punktiem, kam pievienoja 12 atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles.

Iespaidīgu komandas uzbrukumu pret Losandželosas ''Lakers'' nodemonstrējusi Sakramento ''Kings'', kas jau pirmajā puslaikā bija guvusi 74 punktus, bet visā spēlē pretinieci pieveica ar 132:114. Neviens uzvarētāju spēlētājs neguva vairāk par 21 punktu, bet tieši pie šādas atzīmes apstājās Ražons Rondo un Demarkuss Kazinss. ''Lakers'' rindās 22 punkti Džordanam Klārksonam, bet Kobe Braients palīdzēja ar 13.

Pēc zaudējuma pirmajā spēlē otro uzvaru guvusi pagājušās sezonas fināliste Klīvlendas ''Cavaliers'', kas šonakt itin pārliecinoši ar 102:92 pieveica Maiami ''Heat''. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Lebrons Džeimss, bet iespaidīgs ''double-double'' Kevinam Lavam - 24 punkti un 14 atlēkušās bumbas. ''Heat'' sastāvā pie 25 punktiem apstājās Dveins Veids.