05.12.2016. 08:40

''Pacers'' spēles pirmajā ceturtdaļā bija lielas problēmas ar metienu precizitāti, ko ''Clippers'' arī veiksmīgi izmantoja, iegūstot 11 punktu pārsvaru - 28:17. Otrajā ceturtdaļā viss jau būtiski mainījās, un ''Pacers'' guva 31 punktu, tādā veidā pietuvojoties līdz četru punktu deficītam (48:52). Izšķirošā šajā spēlē bija trešā ceturtdaļa, kurā ''Pacers'' gan prata apstādināt pretinieku uzbrukumu, gan mājinieku grozā salādēt 35 punktus (35:17). Tuvāk par četriem punktiem ''Clippers'' vairs netika, un Indiāna uzvarēja ar 111:102.

''Pacers'' tā bija desmitā uzvara sezonas 20 aizvadītajās spēlēs. Abām ar ''Pistons'' šobrīd Austrumu konferencē ir 50 procenti uzvarētas spēles, bet septītajā vietā esošā Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā ''Knicks'' iekrājusi 11-9 bilanci. ''Clippers'' ar 16-6 ir trešajā vietā Rietumu konferencē. Pēc savainojuma izārstēšanas ''Pacers'' rindās šonakt atgriezās Pols Džordžs, kurš pretinieku grozā sameta 16 punktus, kuriem pievienoja septiņas bumbas zem groziem un piecas rezultatīvas piespēles. 24+16+5 ''Clippers'' sastāvā Bleikam Grifinam, bet 18 punkti un 11 piespēles Krisam Polam.

Piekto spēli pēc kārtas ar ''triple-double'' izcēlies Oklahomas ''Thunder'' vilcējs Rasels Vestbruks, palīdzot komandai ar 101:92 pieveikt Ņuorleānas ''Pelicans''. Garāka sērija ir padevusies tikai NBA leģendai Maiklam Džordanam, kurš 1989. gadā ''triple-double'' sasniedza septiņās spēlēs pēc kārtas. Vestbrukam šosezon ''triple-double'' izdevies iekrāt desmit spēlēs. Šonakt Rasels guva 28 punktus, savāca 17 atlēkušās bumbas un atdeva 12 rezultatīvas piespēles. ''Pelicans'' zvaigzne Entonijs Deiviss sakrāja 37 punktus un 15 atlēkušās bumbas.

Detroitas ''Pistons'' ierindā atgriezies viens no potenciālajiem līderiem Redžijs Džeksons, kurš savā pirmajā spēlē šosezon ar 18 punktiem kļuva par otru rezultatīvāko spēlētāju komandā. Detroita neveiksmīgi nospēlēja (23:35) otro ceturtdaļu un visā mačā zaudēja Orlando ''Magic'' ar 92:98. Uzvarētājiem Seržs Ibaka sakrāja 21 punktus, septiņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:NBA.com