05.01.2017. 08:44

Lai gan Goldensteitas "Warriors" pirmajā ceturtdaļā iemeta 40 punktus, laukuma saimnieki duelī pret Portlendas "Trail Blazers" lielajā pārtraukumā devās ar divu punktu deficītu. Izšķirošo soli pretī panākumam ļāva spert uzlabotā aizsardzība – ja pirmajā puslaikā tika ielaists 71 punkts, tad otrajā sāncenši iemeta tikai 46. Tādējādi "Warriors" 31. uzvaru 36 aizvadītajās spēlēs izcīnīja ar rezultātu 125:117.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 35 punktiem bija Stefens Karijs, kurš ne tikai realizēja piecus tālmetienus, bet arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles. Ar 30 punktiem viņam piebalsoja Kevins Durents, kamēr Portlendas "Trail Blazers", spēlējot bez Deimjena Lilarda, līdera lomu uzņēmās Sīdžejs Makkolums, kurš iemeta 35 punktus, savāca deviņas bumbas zem groziem un izdarīja piecas piespēles. Viesi labāk meta no distances, bet panākumam ar to nebija gana.

Individuāli teicamu sniegumu atkal nodemonstrēja Rasels Vestbruks, kurš guva 33 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles un kļūdījās tikai četras reizes, taču Oklahomsitijas "Thunder" izbraukumā ar 112:123 zaudēja Šarlotes "Hornets". Divi pamatsastāva spēlētāji – Domants Sabonis un Andrē Robersons – guva tikai divus punktus katrs.

Ar triple-double flirtēja arī Lebrons Džeimss, iemetot 31 punktu, izcīnot septiņas bumbas zem groziem un izdarot septiņas rezultatīvas piespēles, bet čempione Klīvlendas "Cavaliers" savā laukumā ar 94:106 atzina Čikāgas "Bulls" pārākumu. Savainojumu un slimību dēļ laukumā nevarēja doties Kariijs Ērvings, Kevins Lavs un Dž. R. Smits.

Pretinieku rindās četri no pieciem pamata piecinieka spēlētājiem sasniedza desmit punktu atzīmi, tostarp Džeimsa bijušais komandas biedrs Dveins Veids, bet no soliņa lielisku ieguldījumu deva Dags Makdermots un Nikola Mirotičs – attiecīgi 17 un 16 punkti.