01.04.2015. 00:28

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Neizšķirtu Latvijai pēdējā uzbrukumā nodrošināja Vitālijs Maksimenko, bet līdz kompensācijas laikam laukumā pilnīgi dominēja Ukrainas izlase, veidojot daudz bīstamu uzbrukumu, taču rezultatīvi noslēgt mājinieki spēja tikai vienu triecienu pirmajā puslaikā.

Latvijas izlasē rēķinājās, ka gaidāma smaga spēle, kurā laukuma saimnieki daudz uzbruks, un tieši tā arī izvērtās cīņas gaita, sacīja Verpakovskis. Viņš pauda gandarījumu, ka Latvijas futbolisti nepadevās un cīnījās līdz galam. Verpakovskis uzskata, ka spēlētāji paši izlēma mača beigās lieliem spēkiem mesties uzbrukumā.

"Spēlējām kā otrais numurs un var teikt, ka netaisnīgs rezultāts, taču tāds ir futbols," teica Verpakovskis. "Varbūt dieviņš mums atdeva parādu, jo Prāgā [pret Čehijas izlasi] spēles beigās vārtus ielaidām."

Nedēļas laikā Latvijas izlase panāca divus neizšķirtus pret Čehiju un Ukrainu, un tas ir svarīgs sasniegts rezultāts, uzsvēra Verpakovskis.

Jau vēstīts, ka sestdien Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Prāgā Latvijas izlase nospēlēja neizšķirti 1:1 pret grupas līderi Čehiju. Nākamā spēle Latvijas izlasei Eiropas čempionāta kvalifikācijā būs 12.jūnijā mājās pret Nīderlandi.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties