25.06.2012. 10:56
Ar vārtu guvumiem savu komandu pārbaudes spēlēs svētdien izcēlās Latvijas futbola izlases uzbrucēji Māris Verpakovskis un Edgars Gauračs.

Verpakovska pārstāvētā Azerbaidžānas komanda "Baku" aizvada treniņnometni Slovēnijā, kuras ietvaros ar 4:0 pārspēja vietējo klubu "Mura".

Verpakovskis laukumā devās uz maiņu, nospēlējot mača noslēdzošās 20 minūtes. Ar precīzu sitienu latvietis izcēlās cīņas 76.minūtē, panākot spēles gala rezultātu.

Visu maču "Baku" sastāvā laukumā pavadīja Latvijas izlases aizsargs Deniss Ivanovs.

"Baku" komanda nākamajā sezonā startēs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.

Tikmēr Gaurača pārstāvētā Krievijas pirmās līgas komanda Maskavas "Torpedo" aizvada treniņnometni Bulgārijā, kur ar rezultātu 2:1 pārspēja Sofijas CSKA futbolistus.

Uzbrucējs laukumā devās savas komandas sākumsastāvā, nospēlējot 65 minūtes un vienā no epizodēm rupju pretinieku vārtsarga kļūdu pārvēršot vārtu guvumā.

Kā ziņots, Gauračs ar "Torpedo" komandu noslēdzis līgumu uz divām sezonām.