10.11.2013. 22:18

«Ergotelis» savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1) pārspēja «Panthrakikos» vienību.

Verpakovskis maču uzsāka pamatsastāvā un tieši viņš pirmā puslaika kompensācijas laikā pamanījās izlīdzināt mača rezultātu 1:1. Mača turpinājumā «Ergotelis» guva vēl divus bezatbildes vārtus, svinot uzvaru visā mačā.

Latvietis tika nomainīts 78.minūtē.

Jau vēstīts, ka Verpakovskis guva vārtus arī aizvadītās nedēļas Grieķijas čempionāta spēlē, taču toreiz viņa vārti nepalīdzēja «Ergotelis» tikt pie panākuma.

Augstākās līgas kopvērtējumā «Ergotelis» komanda ar 17 punktiem 11 spēlēs saglabājusi sesto vietu. Sezonas pirmajās astoņās spēlēs «Ergotelis» vienība bija cīnījusies bez zaudējumiem.

Pērnajā sezonā «Ergotelis» izcīnīja otro vietu Grieķijas pēc spēka otrajā līgā, pēc sezonas pārtraukuma atgūstot vietu superlīgā. Verpakovskis «Ergotelis» komandā atgriezās šī gada sākumā, bet vasarā līgumu pagarināja.