09.02.2014. 18:58
Šodien "Serie A" 23. kārtas spēli aizvadīja "Juventus", kas izbraukumā spēkojās ar "Verona" vienību. Karloss Tevess jau pirmajā puslaikā panāca pārliecinošu 0:2, bet mājinieki nepadevās līdz pat spēles izskaņai, kad pieliktajā laikā tā paspēja izraut neizšķirtu 2:2. Romas derbijā nosacītā mājiniece "Lazio" uzņēma "Roma". Abas komandas spēlēja piesardzīgi un nevieni no vārtiem šoreiz netika iekaroti - 0:0.

„Juventus” gozējās tabulas virsotnē ar deviņu punktu starpību un cerību, ka Romas derbijs sagādās klupienu sīvākajai konkurentei „AS Roma”. Daniels Osvaldo atradās uz soliņa, bet pamatsastāvā priekšroka tika dota Fernando Jorentem un Karlosam Tevesam. Vārtos pēc diskvalifikācijas atgriezies bija Džidži Bufons, bet „Verona” uzbrukuma smaili rotāja Bosko Jankovičs, Huans Manuels Iturbe un bijušais Juves uzbrucējs Luka Toni.

Mačs solījās būt aizraujošs, jo jau tā sākumā Andrea Pirlo brīvsitiens atsitās pret pretspēlētāju, mainot virzienu un piespiežot mājinieku vārtsargu Rafaelu uz akrobātisku seivu. Neilgi pēc tam rezultātu atklāja viens no komandas līderiem Karloss Tevess. Kvadvo Asamoā ielauzās soda laukumā no kreisā flanga un viņa sitienu atvairīja vārtsargs, bet pie atlēkušās bumbas pirmais bija Karlito (0:1). „Juventus” drīz vien dubultoja rezultātu, lieliski uz vārtu priekšu piespēlēja Pols Pogbā, bet bijušais „United” un „City” uzbrucējs Tevess sita neatvairāmi (0:2). Pēcāk noskatoties video atkārtojumu vārēja konstatēt, ka argentīnietis piespēles brīdī tomēr atradies aizmugurē. Karlito 1.puslaikā gandrīz guva hat-trick, taču viņa sitiens no vārtu priekšas lidoja garām.

„Verona” 2. puslaiku iesāka daudz bīstamāk, Romulo pretuzbrukumu apturēja Bonuči, bet Arturo Vidals bija tieši laikā, lai atbruņotu Luka Toni. Mājinieki turpināja būt aktīvi un drīz vien vienus vārtus atguva. Romulo centrēja no brīvsitiena, kur aizsargus apsteidza 2006.gada pasaules čempions Toni (1:2). Arī šoreiz bija aizdomas par aizmuguri. Šajā puslaikā vairāk darba aizsardzībā bija Kjelīni un Vidalam, īpaši problēmas sagādāja Toni aktivitāte. Antonio Konte debijas iespēju deva bijušajam „Southampton” uzbrucējam Danielam Osvaldo, kurš jau pēc 90 sekundēm varēja gūt vārtus, taču sitiens pēc Pirlo piespēles bija mazliet neprecīzs. Toni otros vārtus liedza meistarīgais Bufons, bet Markvess riskēja saņemt noraidījumu pēc bīstama izklupiena pret Vidalu. „Verona” spiediens turpinājās visa puslaika garumā, bet tikai spēles pieliktajā laikā tai pelnīti izdevās izlīdzināt rezultātu. Romulo centrēja soda laukumā, kur veiklākais no visiem bija Huanito Gomess Talebs, gūstot vārtus ar galvu (2:2)!

„Roma” pagaidām aizvada lielisku sezonu ar piedzīvotu tikai vienu zaudējumu (3:0 pret „Juventus”), kamēr „Lazio” pagājušajā decembrī atlaida galveno treneri Vldaimiru Petkoviču. Negatīvisms, kas piemeklēja komandu pēc Ernaneša pārdošanas uz „Inter”, šķietami bija apslāpēts ar pārliecinošo 0:2 uzvaru pār „Chievo” pagājušajā kārtā.

Morgans De Sanktis, kurš šosezon vēl nebija izlaidis nevienu spēli līgas ietvaros, iztraucēja Miroslavam Klozem gūt vārtus ar galvu, bet Žervinjo likās, ka viņš ir atklājis rezultātu, taču acīgais līnijtiesnesis nosvilpa aizmuguri. Beriša tehniski atvairīja Frančesko Toti sitienu no gaisa, bet Alvaro Gonzaless sita pāri vārtiem. Laba iespēja gūt vārtus bija Pjaničam, kad pēc Maikona piespēles pussargs nonāca soda laukumā starp diviem pretspēlētājiem, taču kļūdījās bumbas apstrādē. „Roma” dominēja, bet lielisku pretuzbrukumu izniekoja Edijs Onaci, piespēlējot neprecīzi viens-pret-divi situācijā. Savā debijas spēlē vārtus gandrīz guva Mikels Bastos, bet viņa sitiens ar rikošetu lidoja garām. Brazīlietis vēlreiz ielauzās soda laukumā no kreisā flanga, taču kļūdījās ar piespēli partneriem.

Livorno - Genoa 0 : 1 (0:1) Antonelli 10'
Hellas Verona - Juventus 2 : 2 (0:2) Toni 52' Gomess Talebs 90'+4 - Tevess 4'21'
Lazio - Roma 0 : 0 (0:0)
Internazionale - Sassuolo 21:45