26.12.2013. 13:40
Franču F1 pilots Žans Eriks-Verņē ir pārliecināts, ka "Ferrari" komandai uz 2014. gada sezonu ir izdevies piesaistīt divus ļoti ātrus braucējus, tajā pašā laikā viņš uzskata, ka agri vai vēlu Fernando Alonso un Kimi Raikonena kombinācija var izrādīties bumba ar laika degli.

"Esmu drošs, ka Fernando būs viens no kandidātiem uz titulu," intervijā "Corrierre dello Sport" stāsta "Toro Rosso" komandu pārstāvošais Verņē. "Taču visvairāk mani interesē, kā viņš spēs sastrādāties ar Kimi kā komandas biedru. Abi viņi ir ļoti ātri, bet kopā var kļūt par bumbu ar laika degli."

Lai gan Verņē uzskata Alonso par kandidātu uz 2014. gada F1 čempiona titulu, tomēr reizē uzskata, ka "Red Bull" komanda vienalga būs favorīte.

"Es nedomāju, ka Formulā 1 notiks ārkārtīgi lielas izmaiņas, lai gan ir būtiski mainījušies noteikumi," viņš saka. "Ja godīgi, es paredzu, ka "Red Bull" atkal būs visiem priekšā, bet tālāk sekos "Ferrari" komanda."

"Red Bull" vienībai ir pamainījies sastāvs, jo par pēdējo četru sezonu čempiona Sebastjana Fetela komandas biedru kļuvis Daniels Rikjardo, kurš līdz šim bija Verņē pārinieks. "Red Bull" komandas vadītājs Kristians Horners paredz, ka Rikjardo nākošgad sarūpēs pārsteigumus.

"Viņš varētu sagādāt pārsteigumus, jo tiešām ir ļoti ātrs," saka Horners. "Viņam vēl daudz jāmācās, taču dažus cilvēkus viņš pārsteigs ar savu ātrumu. Jau ar "Toro Rosso" formulu viņš ir parādījis ārkārtīgi labus rezultātus kvalifikācijās un pārliecinājis mūs ar savu ātrumu sacīkstēs, ņemot vērā ieročus, kas viņam ir pieejami. Viņš ir pierādījis, ka spēj atgūties pat tad, ja nedēļas nogale nav iesākusies labi. Deviņos gadījumos no desmit viņš kvalifikācijā braucis visaugstākajā līmenī."

Izmantotie resursi:autosport.com - the authority on Formula One,...Formula 1, Formula 2, GP2, GP3, F3 and MotoGP...Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties