10.12.2013. 13:11
Vērienīgais sporta deju pasākums Starptautiskais 32. sporta deju festivāls „Baltic Grand Prix 2013” šogad risināsies no 13. līdz 15. decembrim sporta centrā „Ķīpsala”. Festivāls vienkopus pulcēs vairāk nekā 1300 dejotāju pārus no 35 pasaules valstīm, tajā skaitā no ASV, Kanādas, Ekvadoras, Austrālijas, Japānas, Singapūras un Eiropas valstīm, informē pasākuma organizatori.

Sportacentrs.com piedāvās arī tiešraidi. Festivāls „Baltic Grand Prix 2013” solās būt krāšņs un vērienīgs, jo notiks vienlaicīgi divās hallēs uz trīs deju laukumiem, taču festivāla centrālie notikumi risināsies 13., 14. un 15. decembra vakaru seansos.

Sacensības pieaugušajiem un senioriem Latīņamerikas dejās un Eiropas kauss standartdejās. Piektdien, 13. decembrī notiks „Uzlecošo Zvaigžņu” (Rising Star) sacensības pieaugušajiem un senioriem Latīņamerikas dejās kā arī Eiropas kauss standartdejās. Sacensībās piedalīsies dejotāji no vairāk nekā 25 valstīm. Vakara noslēgumā paredzēta sarīkojumu deju Gada balle, kurā aicināts dejot ikviens pasākuma apmeklētājs.

Pasaules čempionāts jauniešiem. Sestdienas vakarā, 14. decembrī, notiks Pasaules čempionāts jauniešiem 10 dejās. Par čempionu titulu sacentīsies apmēram 35 deju pāri no 35 valstīm. Šajā vakarā tiks izcīnīts arī 12. Rīgas domes kauss standartdejās. Uz citiem deju laukumiem vakara laikā notiks Līnijdeju Ziemassvētku Gada balle un Tango Argentino Milonga.

Kausa izcīņa Latīņamerikas dejās. Savukārt svētdien, 15. decembrī, skatītājiem būs iespēja vērot „Merks” kausa izcīņu Latīņamerikas dejās un citas aizraujošas deju sacensības.

Muzikālo pavadījumu sacensībās, kā arī Gada Ballē nodrošinās Grodņas (Baltkrievija) Filharmonijas orķestris.

Starptautisko sporta deju festivālu „Baltic Grand Prix 2013” rīko deju centrs „Spektrs” sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju, LR Izglītības un zinātnes ministriju, LSFP un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Festivālu atbalsta Rīgas dome un „LIVE Rīga” un daudzi citi.

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Izmantotie resursi:sports.riga.lvLatvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties